Sport

Le Cercle des nageurs à nouveau champion de France

30 ! 30 ième titre de champion de France de Water Polo pour le cercle des nageurs de Marseille. Les Poloïste ont assuré ce titre en battant Nice 15-9 cette après midi.

C’est le 30 ième titre depuis 1965, et le club règne sans partage au niveau national. Il doit se battre contre ce même club de Nice qui lui dispute chaque année le titre.

Reste à conquérir le titre continental.

Site du cercle des nageurs


commentaires

 1. BOBO VA SIGNER A L OM !! RMC EN PARL EET PLUSIEURS SOURCES TURQUES AUSSI !!!

  http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/9072939.asp
  http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&t=1&hid=39274

  Marsilya’nın Beşiktaş kulübüne daha önce yaptığı 10 milyon euroluk bonservis bedeli teklifini 11 milyon Euro’ya çıkardığı ileri sürülürken, Beşiktaş’tan bir an önce yanıt isteyen Fransız yöneticilerin Bobo ile yıllığı 3 milyon Euro olmak üzere 4 yıllık bir anlaşma yaptıkları da bildirildi. Beşiktaş’ın ise Marsilya’dan süre istediği ve bu haftaki yönetim kurulu toplantısında konuyu karara bağlayacağı öğrenildi.

  Siyah – Beyazlılar’ın Bobo’yu satması durumunda, daha önce İstanbul Büyükşehir Belediyespor’la ön protokol yapan Bebbe için girişimlerini yeniden başlatacağı ifade edildi. Beşiktaş’ın ayrıca milli takımın yeni yıldızı Mevlüt Erdinç için de Fransa’ya giderek kulübü Sochoux ile masaya oturacağı belirtildi. Fransız ekibinin 2009’da sözleşmesi bitecek olan Mevlüt için 4 milyon Euro bonservis istedikleri ancak Siyah – Beyazlılar’ın 2 milyon Euro önerdikleri öğrenildi.

  Source: Goal.com/tr

Laisser un commentaire

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

Ce site utilise Akismet pour réduire les indésirables. En savoir plus sur comment les données de vos commentaires sont utilisées.